فارس فان
مدل های کیک جشن طلاق +تصاویر
عکس های مدلینگ نسیم نهالی همسر محسن فروزان
عکس/ تیپ جدید و دیدنی سحر قریشی و مادرش در اکران خصوصی پاتو تو کفش من نکن
عکس: ترانه علیدوستی صفحه ی اینستاگرام خود را رسمی کرد +تصویر
سگ پشمالو بامزه و صاحب نی نی کوچولویش (تصاویر)
عکس های خطای دید و عکاسی در زاویه های جالب
تصاویر رالی ماشین های لوکس در خیابان های دبی
عکس غذای ایرانی خوشمزه
ژست های عجیب بهاره کیان افشار! + عکس
تصاویر آتش زدن خیمه ها روز عاشورا در تهران
تصاویر جدید دختر و داماد عابدزاده
کیک عروسی وحشتناک (تصاویر)
۵ راه برای اینکه فردی استراتژیک باشید
پل شیشه ای در چین تصاویر پل معلق شیشه‌ای بر روی دره
طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی با رنگ های شاد و جذاب
برای خانم ها : مدل موی کوتاه برای انواع فرم صورت
خوابیدن در شرایط سخت و چرت های خنده دار (تصاویر)
عکس هایی از مدل تاج عروس مطابق مد روز
فرو کردن قلاب در بدن برای طلب بخشش گناهان (تصاویر)
چند روش ساده برای درمان سریع سرماخوردگی
تاثیر نگرش جامعه بر سلامت روان بیماران اوتیسم
بهاء الحریری: از استعفای برادرم حمایت می‌کنم
وحید طالب لو و همسرش
http://www.farsfun.ir
http://www.farsfun.ir/?p=1494
http://www.farsfun.ir/?p=951
http://www.farsfun.ir/?p=818
http://www.farsfun.ir/?p=1331
http://www.farsfun.ir/?p=957
http://www.farsfun.ir/?p=1116
http://www.farsfun.ir/?p=1483
http://www.farsfun.ir/?p=765
http://www.farsfun.ir/?p=790
http://www.farsfun.ir/?p=1367
http://www.farsfun.ir/?p=1704
http://www.farsfun.ir/?p=1476
http://www.farsfun.ir/?p=1313
http://www.farsfun.ir/?p=1133
http://www.farsfun.ir/?p=802
http://www.farsfun.ir/?p=970
http://www.farsfun.ir/?p=1075
http://www.farsfun.ir/?p=736
http://www.farsfun.ir/?p=1040
http://www.farsfun.ir/?p=1519
http://www.farsfun.ir/?p=1797
http://www.farsfun.ir/?p=97
http://www.farsfun.ir/?p=427


ستارگان فیلم «پست»، تام هنکس و مریل استریپ در نقش‌های بن برادلی و کاترین گراهام هستند و داستان فیلم درباره روزنامه واشنگتن پست مستقیما به زمانه حاضر نشانه رفته‌است.

فیلم اخیر استیون اسپیلبرگ «پست»، در دل جنگل، میان جنگ ویتنام آغاز می‌شود و از آنجا به واشنگتن تغییر مکان می‌یابد و با سرپیچی از قواعد ژانر برای ارائه داستان متفاوت ما را آماده دیدن می‌کند. اتاق‌های دادگاه و اتاق‌های هیئت‌مدیره با ظرافتی نقاشی‌گونه طراحی شده‌اند و اتاق‌های خبر روزنامه فقط با تلفن‌ها، میز و دود سیگار نشان داده می‌شوند: همه این‌ها احساس به مبارزه طلبیدن و آمادگی برای جنگ را به‌وجود می‌آورد. اسپیلبرگ در مقام فرماندهی، تقریبا هیچ اجازه تسکین بحران را ندارد.

در همان ابتدای فیلم هنگامی که سربازان آماده عملیاتی سهمگین در جنگل‌های ویتنام می‌شوند، یک سرباز از سرباز دیگر می‌پرسد: «اون موبلنده دیگه کیه؟ » آن فرد مو بلند در واقع دانیل السبرگ (متیو ریس) کسی که برای شرکت سهامی راند کار می‌کند و به میان سربازان آمریکایی در جنگ فرستاده شده‌است. در راه برگشت به آمریکا، دانیل السبرگ در هواپیمایی مشترک همسفر رابرت مک نامارا (بروس گرینوود) وزیر دفاع دولت ایالات متحده آمریکاست.

وزیر در هواپیما السبرگ را احضار می‌کند و از او جوابی سر راست درباره وضعیت نیروهای آمریکایی در ویتنام می‌خواهد. جوابی که السبرگ می‌دهد دقیقا پاسخی ا‌ست که وزیر از آن آگاه است؛ وضعیتی تغییر نکرده و این به معنای بدتر شدن اوضاع خواهد بود. اما در ادامه می‌بینیم وقتی هواپیمای ویژه وزیر دفاع به فرودگاه آمریکا می‌رسد و خبرنگاران در برابر وزیر صف کشیده و مشتاقانه انتظار آخرین خبرها را می‌کشند، پاسخ وزیر تفاوت اساسی با واقعیت دارد.

فیلم «پست»، نوشته لیز هانا و جاش سینگر از شکاف میان وضعیت واقعی امور و واقعیت جایگزین شده که به مردم ارائه می‌شود، سر برآورده است. آگاهی السبرگ از این شکاف او را وادار به دزدی یا به بیان بهتر، آزاد‌کردن انسداد مخفیگاه اسناد مجرمانه پنتاگون می‌کند. در این فیلم تاریخچه‌ای از درگیری (گرفتاری)‌های آمریکا در جنوب شرقی آسیا از رئیس‌جمهوری ترومن تا جانسون را به تصویر می‌کشد.

کاترین گراهام (مریل استریپ) و بن برادلی (هنکس) مجبور به تصمیم‌گیری درباره این موضوع هستند که اسناد پنتاگون، مدارک و نامه‌هایی از وزارت دفاع آمریکا درباره دخالت چند ساله آمریکا در ویتنام را انتشار دهند یا نه. «نیویورک تایمز» به این مدارک دست پیدا کرده‌بود، اما دولت نیکسون مانع پخش این مدارک شد و علیه «نیویورک تایمز» شکایتی طرح می‌کند. در این میان «واشنگتن پست» اقدام به انتشار اسناد می‌کند. با وجود این‌که همین شکایت ممکن بود علیه «واشنگتن پست» هم طرح گردد اما کاترین گراهام جسورانه اسناد را انتشار می‌دهد، هر چند به این امر واقف است که اقدام او ممکن است منجر به اخراج کارکنان «واشنگتن پست» و حتی این روزنامه به فراموشی سپرده شود. هرچند برخی از مشاوران به این کار اعتراض کردند و ضمن بحث و جدل در جلسات مشاوره، به گراهام بی‌احترامی کردند اما گراهام از انجام این کار صرف‌نظر نمی‌کند.

گراهام برای آزادی رسانه جنگید و یکی از مهم‌ترین خبرهای جنجالی قرن بیستم را منتشر کرد. بن برادلی ویراستار اصلی روزنامه در افشای رسوایی واترگیت نیز نقش اساسی داشت. اتفاقی تعیین‌کننده در تاریخ معاصر آمریکا که منجر به استعفای رئیس‌جمهوری ریچارد نیکسون شد. این رسوایی تا سال‌ها دامنگیر نه‌تنها نیکسون و یارانش در کاخ سفید شده بود، بلکه حزب جمهوری‌خواه نیز ضربه‌ای اسفناک در اقبال عمومی‌اش دریافت کرد.

حرکت دوربین، زاویه‌های فیلمبرداری و صداگذاری‌ها همگی بسیار حساب شده و دقیق هستند و این خود نشان از کارگردان کارکشته‌اش استیون اسپیلبرگ است. اگرچه این فیلم در زمره آثار به یادماندنی کارگردانش قرار نمی‌گیرد و خلاف «امپراتوری خورشید» (۱۹۸۷) یا «اگر می‌توانی مرا بگیر» (۲۰۰۲) که تماشاگران را با احساس کشمکشی مجادله برانگیز روبه‌رو می‌کردند، آخرین فیلم اسپیلبرگ تماشاگرانش را بدون آن اشاره‌های آیرونیک به وجد می‌آورد و این سرخوشی حاصل قرارگیری در نظم و اجباری اخلاقی است. به مسئله آزادی بیان ژورنالیسم به‌عنوان یک اصل اساسی بارها در سینمای آمریکا پرداخته شده، از فیلم «نمای پارالکس» و «همه مردان رئیس‌جمهوری» آلن جی پاکولا تا شاهکار بیلی وایلدر «تک‌خال در حفره»، اما این فیلم، در کنار ساختار بیوگرافی‌اش، بیشتر به تاریخ و قوانین آزادی ژورنالیسم توجه نشان می‌دهد. به بیانی دیگر می‌توان این فیلم را فرمی دراماتیک برای متمم اول قانون اساسی ایالات متحده آمریکا در نظر گرفت.

استیون اسپیلبرگ و مریل استریپ درباره‌ ترامپ، خبرها و رسانه و چرایی ساخت «پست» در شرایط کنونی می‌گویند:

هرکسی که می‌شناسیم وحشت‌زده است!

ترجمه از نیما شهرابی: مریل استریپ درمورد «زلزله»‌ اخیر افشاگری زنان درباره‌ خشونت و تعرض مردان نسبت به آن‌ها در هالیوود که به نوعی نشانگر پاسخی مستقیم به ریاست‌جمهوری ترامپ است، می‌گوید: «ما در راه رسیدن به وضعیت بهتری هستیم». یقینا، وقتی استیون اسپیلبرگ برای اولین‌بار فیلمنامه‌ «پست» را می‌خواند، دستگاه دولتی کنونی نمود و جلوه‌ چشمگیری داشت و او را برای ساخت این فیلم برانگیخت.»

«هالیوود ریپورتر»، یک گردهمایی با حضور استیون اسپیلبرگ و تعدادی از زنان که نقش کلیدی در فیلم داشتند،لیز هانا(فیلمنامه‌نویس) امی پاسکال و کریستی ماکوسکو کریه‌گر ( تهیه‌کننده) مریل استریپ( بازیگر) ترتیب داد.

استیون گالوی: چرا ساخت این فیلم، انعکاس خبری چندانی نداشت؟

استیون اسپیلبرگ: هنگامی که من فیلمنامه‌ «پست» راخواندم درواقع قصد نداشتم که قصه‌ خودم را با آن تعریف کنم یا اقدامی برای تولید آن در نظر داشته باشم، چراکه در آن زمان ساختِ فیلم‌دیگرم Ready Player One به میانه رسیده بود و شروع فیلمی جدید دیوانگی به‌نظر می‌رسید. اما موضوع این فیلمنامه حقیقتا کنجکاوی من را برانگیخته بود. بن برادلی سال‌ها در ایست همپتون همسایه‌ من بود. او و همسرش سالی کوئین و نورا افرون و شوهرش نیک پیلگی می‌آمدند و ما دور هم جمع می‌شدیم و شب‌نشینی‌هایی همیشگی داشتیم. زمانی که فیلمنامه‌ لیز را تمام کردم، تصورم بر این بود که این ایده بیشتر به وضعیت ما در سال ۲۰۱۷ نزدیک است تا ۱۹۷۱ و شباهت‌های بین آن‌چه که اکنون در جریان است و آن‌چه که در زمان ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در برابر دشمنانِ قسم‌خورده‌اش «نیویورک تایمز» و «واشنگتن پست» اتفاق می‌افتاد، باورنکردنی بود. من به این نتیجه رسیدم که امسال، بهترین موقع برای ساخت این فیلم است.کریستی ماکوسکو کریه‌گر: استیون گفت «این فیلم را امسال می‌سازم یا هیچ‌وقت!»

اسپیلبرگ: اولین واکنش من موقع خواندن فیلمنامه، نوعی ترس بود. این احساس ترس خوب بود، چراکه ترس برایم عاملی نیروبخش است، مانند سوخت برای ماشین. هرچه بیشتر چیزی مرا مرعوب کند، بیشتر خودم را وادار به انجام آن کار می‌کنم. این موضوعی بود که همه را به وحشت می‌انداخت.

گالوی: چه چیزی باعث ترس آن‌ها می‌شد؟

اسپیلبرگ: این نکته که ما اکثریت مستمعان خود را از دست داده‌ایم و مکالمات ما بدل به زد و خورد شده است. ما در منطقه‌ای زندگی می‌کنیم که از رای‌‌دهندگان ایالات قرمز [تیم رازرت، خبرنگار «واشنگتن پست» در یک برنامه‌ تلویزیونی این اصطلاح را برای اولین‌بار درمورد رای‌دهندگان به جمهوری‌خواهان استفاده کرد، به‌تبع آن رای‌دهندگان به دموکرات‌ها نیزی به رای‌دهندگان آبی شهرت یافتند. م] خبر چندانی نداریم. البته من به‌واسطه‌ دوستان، فامیل و همکاران بسیاری که در اکثر مناطق کشور دارم، اطلاعات زیادی در این زمینه دارم. ما در دورانی به‌سر می‌بریم که تغییرات اساسی در حال رخ دادن است. آرای خاکستری و آبی به قرمز تبدیل شده‌اند. این روند به شکاف عظیمی بدل شده همچون وضعیتی که پیش از جنگ داخلی وجود داشت. هرگز چیزی شبیه این در طول زندگی خود ندیده بودم.

مریل استریپ: ما نمی‌دانیم شمال [اشاره به جنگ داخلی آمریکا میان ایالات شمالی و جنوبی.م] کجاست. مردم حتی درباره‌ واقعیت‌های عینی نیز هم‌نظر نیستند.لیز هانا: ما نیاز داریم با هم روبه‌رو شویم. باید به چشم یکدیگر نگاه کنیم و بدانیم طرف مقابلمان فردی شرور و موجودی شیطانی نیست.

گالوی: شما چقدر به رسانه‌ها اعتماد دارید؟

مریل استریپ: منظور شما برادلی است؟ یا رسانه‌ها در کل؟

گالوی: رسانه‌های امروزه.

استریپ: نه.

اسپیلبرگ: من قصد ندارم با این پیش‌فرض که به کدام رسانه اعتماد دارم حرف بزنم و به گفت‌وگو ادامه بدهم، فقط مشخصا می‌گویم، رسانه‌هایی هستند که شما می‌توانید تصور کنید من به آن‌ها اعتماد ندارم. (می‌خندد)

استریپ: شما به رسانه‌ای که خودتان تایید کردید، اعتماد می‌کنید. ما مورد خیانت قرار گرفته‌ایم.

گالوی: تا به‌ حال برایتان پیش آمده که متوجه شوید رسانه‌ای شما را فریب داده‌است؟

استریپ: بدون‌شک. بله. مطالعات سیاسی من شامل «نیویورک تایمز»، «واشنگتن پست» و «گاردین» می‌شود. اکثر مواقع «پولیتیکو»، «آکسیوس» و «دراج» را چک می‌کنم و گاهی نیز به «فاکس» نگاهی می‌اندازم.

امی پاسکال: امروزه هرکس برنامه‌های خبری و مطالب خواندنی موردعلاقه‌ خودش را دارد که بیشتر به دیدگاه او نزدیک است، مریل از این موضوع مستثنی ا‌ست، هیچ‌کس جز او به رسانه‌های مخالف دیدگاه خودش رجوع نمی‌کند. (خنده). اما همگی به متمم قانون اساسی اعتقاد داریم [ در متمم اول قانون اساسی آمریکا، مسائلی همچون آزادی بیان، آزادی مطبوعات و آزادی تجمعات صلح‌آمیز مطرح شده است.

استریپ: به نوعی. ما همگی به‌طور ضمنی این را به زبان می‌آوریم.

پاسکال: تصور من بر این است که طرف مقابل هم همین باور را دارد.

گالوی: به نظر شما متمم اول قانون اساسی به ادوارد اسنودن و جولین آسانژ هم اجازه‌ افشای اسناد را می‌دهد؟

اسپیلبرگ: اگر افشای آن‌ها عمل مجرمانه‌ای نباشد.

استریپ: باید انگیزه را بررسی کرد، من چیز زیادی از انگیزه‌ها و وابستگی‌های آسانژ نمی‌دانم. اسنودن- شاید من شایستگی اظهار‌نظر در این زمینه را نداشته باشم زیرا مطالعه‌ دقیقی در این‌باره نداشته‌ام- اما اگر کسی کشته شده و این موضوع نتیجه‌ عمل اسنودن در نظر گرفته شود، او باید در دادگاه نسبت به اعمال خود پاسخگو باشد.

پاسکال: دنیل السبرگ [کسی که پرونده‌های پنتاگون را فاش کرد] احتمالا پاسخ مثبت می‌دهد. ما درمورد آسانژ، حرفی نزدیم، اما او درمورد اسنودن احتمالا جوابش آری ا‌ست. از نظر السبرگ، اسنودن دست به عمل شجاعانه‌ای زد.

اسپیلبرگ: او به من هم همین را گفت. اما شما باید چیزی که کاترین گراهام، با آن همه را تحت‌فشار قرار داد را بدانید : آیا انتشار این پرونده‌ها منجر به مجروح شدن یا مرگ هیچ آمریکایی در جنگ ویتنام شد؟

گالوی: لیز، زمانی‌که شما شروع به کار روی این موضوع کردید آیا به مسائلی که در فیلم مطرح می‌شود یا به‌طور خاص به مسئله‌ کاترین گراهام، علاقه‌مند بودید؟

هانا: همیشه به این مسائل علاقه‌مند بودم. من در خانواده‌ای بزرگ شدم که بسیار به سیاست علاقه‌مند بود. پدرومادرم هر دو هنرمند بودند و در معنایی فعال اجتماعی نیز محسوب می‌شدند. آن‌ها در دهه‌ ۶۰ میلادی در صحنه‌ سیاسی کشور بسیار فعال بودند. من در فضایی بزرگ شدم که در آن به کندی، مارتین لوتر کینگ و مالکوم ایکس عشق ورزیده می‌شد. به نوعی در یک فضای میهن‌پرستانه رشد کردم.

اسپیلبرگ: من هم در چنین فضایی بزرگ شدم.

هانا: اما مسئله‌ای که او در آن زمان به آن پرداخت، به هر زنی در هر سنی و در هر دورانی مربوط بود.

گالوی: طی تحقیقات، چه چیزی درمورد گراهام بیشترین شگفتی را در شما به‌وجود آورد؟

هانا: صداقت و گشودگی‌اش.

اسپیلبرگ: خود انتقادی‌اش.

استریپ: تصویری که از او در ذهن داشتم مانند هیئت افراشته‌ آتنا بود. چنین تصوری از او داشتم. و زمانی‌که به کتاب او رجوع کردم [خاطرات گراهام، تاریخچه شخصی] و ثبات قدم دائمی او و گوشزد‌ در مورد نبود امنیت-« من به این مکان متعلق نیستم، عقیده‌ من مطرح نیست»- شگفت انگیز بود که در همان چشم‌اندازی که ما به‌عنوان زن، در آن بزرگ شده بودیم، خطاکاری او مرا غافلگیر کرد.

گالوی: آیا شما با او هم‌ذات‌پنداری می‌کنید؟

استریپ: من نمی‌توانم با او هم‌ذات‌پنداری کنم.

گالوی: ولی حس نبود امنیت، خطاکاری؟

استریپ: اوه، بله. او حدودا هم‌سن مادر من بود، و من در زمانی که این وقایع اتفاق می‌افتاد زندگی می‌کردم و درست در دوره‌ای که وضعیت بالا گرفته بود و این زمان، آغاز دگرگونی عظیمی بود که اکنون ما در آن به سر می‌بریم و در راه دستیابی به چیزی بیشتر و بهتر هستیم.

اسپیلبرگ: کاملا همین‌طور است. تنها یک راه برون‌رفت وجود دارد.

گالوی: شما هیچ‌وقت با او ملاقاتی داشته‌اید؟

استریپ: من هرگز او را ملاقات نکرده‌ام. اما بن برادلی را دیده‌ام. یک‌بار با او قرار شام گذاشته بودیم. سالی کوین، نورا افرون، جک نیکلسون و مادرم هم حضور داشتند. من کنار [بیل] برادلی نشسته بودم. من به او گفتم،

«‌تو هیچ دلت برای بسکتبال تنگ نشده؟ هیچ‌وقت شده دوباره بسکتبال بازی کنی؟» و او در جواب گفت: « آیا تو بعد از دست کشیدن از کار فیلم و بازیگری، علاقهمند به اجرای تئاتر در رابطه با امور اجتماعی هستی؟»

گالوی: استیون، برادلی را چطور توصیف می‌کنی؟

اسپیلبرگ: کار با بازیگران کاریزماتیک، بخشی از حرفه‌ من است و بِن در بالاترین رده‌ها بود. تنها کسی که برای من یادآور بن است – به‌عنوان کسی که به صنعت سینما تعلق ندارد- رئیس سابق تایم وارنر، استیون جی. راس است.

گالوی: شما هیچ‌وقت با گراهام ملاقات داشته‌اید؟

اسپیلبرگ: بله، هنگامی که من فیلم «نجات سرجوخه رایان» را تمام کرده بودم برای انجام کارهایی در واشنگتن اقامت داشتم. یکی از دوستانم به نام دیوید گفن، امکان ملاقات ما را فراهم کرد. من به دفتر کاترین گراهام در «واشنگتون پست»رفتم و ملاقات ۹۰دقیقه‌ای ما فوق‌العاده بود. من علاقه‌مند بودم که هزاران سوال از او بپرسم اما غافل از این‌که در رگ‌های کاترین به‌جای خون، جوهر جریان داشت و تمام مدت او بود که از من سوال می‌پرسید.

گالوی: امی، آیا این درست است که پدر شما برای دنیل السبرگ کار می‌کرد؟

پاسکال: بله. نمی‌خواهم درمورد میهمانی‌هایی که السبرگ و همسرش ترتیب می‌دادند که پدرومادرم معمولا در آن‌ها شرکت می‌کردند، صحبت کنم. دهه‌۷۰ بود و خب می‌دانید جنون وحشیانه‌ای همه را در بر گرفته بود.

گالوی: هنگام ساخت فیلم هیچ‌وقت فرصتی پیش آمد که سری به «واشنگتن پست» بزنید؟

اسپیلبرگ: من با مریل، تام [هنکس]، کریستی و امی، تمام مدت ملاقات ساعت ۱۰، ساکت نشسته بودیم. زمانه بسیار تغییر کرده. در گذشته که روزنامه با ماشین‌های لینوتایپ و کاغذهای جوهری چاپ می‌شد، فقط یک قرار ملاقات وجود داشت که آن پس از ویراست نهایی روزنامه بود. اما امروزه، شیوه‌ کار به‌صورت آن‌لاین شده و هر ساعتی امکان ملاقات وجود دارد زیرا خبرهای فوری هرچند دقیقه به‌روز می‌شود. ما اولین ساعات کاری آن‌جا بودیم تا ببینیم مراحل کاری برای ویراست اولیه چطور پیش می‌رود.

استریپ: آن‌ها با هم با زبان رمزی حرف می‌زدند و ما هیچ از صحبت‌هایشان سر در نمی‌آوردیم.

گالوی: اگر ترامپ این فیلم را ببیند، دوست دارید او چه برداشتی از فیلم داشته باشد؟

پاسکال: فکر می‌کنم، از فیلم خوشش بیاید و فکر می‌کند به همان چیزهایی که ما نشان داده‌ایم و باور داریم، باور دارد.

ماکوسکو کریه‌گر: حقیقت همواره واجد بیشترین اهمیت است.

اسپیلبرگ: حقیقت همیشه آماده است راهی برای بازگشت بسازد.

منبع : kamooneh.com

فیلم «پست»؛ شاهکار جدید اسپیلبرگ

فیلم «پست»؛ شاهکار جدید اسپیلبرگسامسونگ در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ از دو گوشی پرچمدار جدیدش رونمایی کرد. در این نوشتار به چگونگی بررسی گلکسی اس ۹ از نظر آسیب دیدگی فیزیکی پرداخته‌ایم.

بررسی گلکسی اس ۹ از نظر آسیب دیدگی فیزیکیگوشی‌های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ از جمله برترین گوشی‌های هوشمند موجود در بازار هستند، اما این دو محصول مقاومت کمی در برابر آسیب‌های فیزیکی دارند. این دو گوشی هوشمند تقریبا به طور کامل از جنس مواد شیشه‌ای ساخته شده‌ و علی‌رغم این که پوشش محافظتی کورنینگ گوریلا گلس ۵ را بر روی پنل جلویی و پشتی خود دارند، مستعد شکستگی یا ترک خوردگی هستند.دو گوشی جدید سامسونگ از شاخص مقاومتی IP68 در برابر نفوذ آب و ذرات گرد و خاک بهره می‌برند، اما امکان ورود آب از طریق پورت یو اس بی نوع سی، جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون، پورت سیمکارت و خروجی صوتی بالایی گوشی نیز به این دو دستگاه وجود دارد.برای اینکه تصویر واضح‌تری از آسیب‌های فیزیکی محتمل برای گلکسی اس ۹ (پلاس) را برای شما ترسیم کنیم، نمونه‌هایی از این آسیب‌ها را در این مطلب شرح داده‌ایم:آسیب یا خوردگی ناشی از ورود مایعاتآسیب دیدگی پورت‌هاآسیب دیدن نمایشگر یا کلیدهاآسیب دیدن لنزهای دوربینایجاد تغییرات سخت افزاریدر این نوشتار به ارائه توضیحاتی در مورد هر یک از این مشکلات و نحوه شناسایی آسیب‌ها در گلکسی اس ۹ پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.آسیب یا خوردگی ناشی از ورود مایعاتهمان طور که گفته شد گلکسی اس ۹ سامسونگ شاخص مقاومتی IP68 را در برابر نفوذ آب و ذرات گرد و خاک در اختیار دارد؛بنابراین این گوشی هوشمند می‌تواند به مدت ۳۰ دقیقه در عمق ۱.۵ متری آب دوام بیاورد. علی‌رغم داشتن این ویژگی نباید اطمینان داشته باشید که گوشی پرچمدار جدید شما در برابر آب کاملا مقاوم است. برای این که ببینید آیا گلکسی اس ۹ شما به دلیل نفوذ آب آسیب دیده است یا خیر، باید موارد زیر را چک کنید:بروز خوردگی، رنگ رفتگی یا تیرگی در پورت هدست، شارژ، مموری کارت یا سیمکارت گوشیبروز رطوبت در زیر نمایشگرفعال شدن شاخص تشخیص آب (LDI) یا شاخص تماس با آب (LCI)بروز شواهد فوق نشان می‌دهد که گوشی گلکسی اس ۹ شما با آب تماس داشته است. برای جلوگیری کردن از بروز آسیب‌های بیشتر باید اقدامات زیر را انجام دهید:با استفاده از یک پارچه نرم و تمیز گوشی را خشک کنید.گوشی را در معرض آب نمک یا آب یونیزه شده قرار ندهید. اگر که گوشی در معرض آب نمک قرار گرفته است، آن را با استفاده از آب تازه بشویید و سپس با یک پارچه نرم و تمیز خشک کنید تا از جمع شدن نمک در میکروفون، اسپیکر خارجی و خروجی صوتی بالایی گوشی پس از خشک شدن دستگاه جلوگیری شود.با یک پارچه نرم و تمیز میکروفون، خروجی صوتی بالایی، پورت یو اس بی نوع سی و اسپیکر خارجی را خشک کنید تا آب وارد شده به این پورت‌ها جمع شود.بعد از خشک کردن گوشی با پارچه و قبل از روشن کردن آن، به مدت چند ساعت گوشی را در معرض جریان هوا قرار دهید تا جریان هوا باعث خشک شدن منافذ گوشی شود.آسیب دیدن پورت‌هاپورت‌ها معمولا اولین قسمت‌هایی از یک گوشی هستند که به طور فیزیکی آسیب می‌بینند. این آسیب دیدگی در مورد پورت یو اس بی شایع‌تر است.سامسونگ در ساخت گلکسی اس ۹ از پورت یو اس بی نوع سی استفاده کرده و این پورت کمتر آسیب می‌بیند. در واقع علت اصلی آسیب دیدن این پورت‌ها فشار دادن کابل‌ها در جهت نادرست برای ایجاد اتصال است. پورت‌های زیر قسمت‌هایی هستند که باید از نظر آسیب دیدگی مورد بررسی قرار گیرند.شما می‌توانید در صورت امکان از ذره بین هم برای معاینه فنی این قسمت‌ها استفاده کنید:جک ۳.۵ میلی متری هدفونپورت سیمکارتپورت یو اس بی نوع سی (از نظر خم شدگی، شل شدگی، خوردگی یا …)پورت مموری کارتآسیب دیدن نمایشگر یا کلیدهاگلکسی اس ۸ اولین گوشی سامسونگ بود که بدون کلیدهای فیزیکی ناوبری عرضه شد. سازنده مشهور کره‌ای این سبک طراحی را در ساخت گلکسی اس ۹ هم دنبال کرده است، اما گوشی‌های پرچمدار جدید سامسونگ هنوز هم کلیدهایی فیزیکی را بر روی دیواره جانبی خود دارند که آسیب پذیر هستند.سامسونگ در ساخت گوشی‌های پیشرفته جدید خود از یک نمایشگر منحصر بفرد هم استفاده کرده، اما این نمایشگر ممکن است که دچار آسیب‌های زیر شود:رنگ پس دهیترک خوردگی یا خرد شدگیخش برداشتنجداشدگی (مانند جدا شدن لنزها یا محفظه از قاب گوشی)خارج شدن کلیدهای فیزیکی (غلتانک صدا، کلید پاور یا کلید بیکسبی)پیچیدگی یا خم شدگی بدنه گوشیبروز خط بر روی نمایشگرتغییر شکل دادن پیکسل‌ها به دلیل برخوردهای فیزیکیشکستگیخارج شدن یا شکستن لنزهای دوربیناین آسیب‌ها کاملا واضح هستند و از این رو شما می‌توانید با نگاه کردن به گوشی ببینید که لنزهای گوشی آسیب دیده‌اند یا خیر. در تصاویر نمونه‌ای از این آسیب‌ها را مشاهده می‌کنید.ایجاد تغییرات سخت افزاریگلکسی اس ۹ (پلاس) با وارانتی عرضه می‌شود، اما وارانتی این گوشی هوشمند در صورت باز شدن گوشی بدون اجازه شرکت سامسونگ باطل می‌شود. در صورتی که بخواهید هر گونه تغییر سخت افزاری را در گلکسی اس ۹ یا برادر بزرگ‌ترش ایجاد کنید، تغییراتی در شکل دستگاه ایجاد می‌شود.تغییرات سخت افزاری موارد زیر را شامل می‌شوند اما تنها به این موارد محدود نیستند:تعویض صفحه نمایشجدا کردن پنل پلمپ شده پشتی گوشیایجاد حاشیه در اثر باز کردن بدنه گوشی یا جدا کردن قاب اصلیایجاد تغییراتی که برای همیشه بر روی گوشی باقی می‌مانند

منبع : kamooneh.com

چگونه گلکسی S9 را از نظر آسیب دیدگی فیزیکی بررسی کنیم؟

چگونه گلکسی S9 را از نظر آسیب دیدگی فیزیکی بررسی کنیم؟کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۱۸ بی رقیب و مهار نشدنی به نظر می رسد. او امشب ودر جشنواره گل رئال به خیرونا زننده ۴ گل بود.

در پایان دور رفت لالیگا، رونالدو در جدول گلزنان لالیگا ۱۴-۷ از مسی عقب بود. اعجوبه آرژانتینی که فصل را عالی شروع کرده بود، همچنان می درخشد اما حالا خطر بزرگی به نام رونالدو را بیخ گوش خود حس می کند. تا همین دو ماه پیش آقای گلی مسی حتمی به نظر می رسید اما در پایان هفته ۲۹ لالیگا، حالا رونالدو به سه قدمی مسی رسیده است.رونالدو امشب با ثبت یک پوکر برابر خیرونا، تعداد گل هایش را به عدد ۲۲ رساند تا نه تنها از سوارز ۲۱ گله عبور کند که حالا خود را در فاصله سه گل تا مسی می بیند. در جدول کفش طلای اروپا نیز محمد صلاح با ۲۸ گل زده، شش گل از رونالدو پیش است اما با این روندی که رونالدو در پیش گرفته، بسیار محتمل است که او بتواند خود را به زودی در صدر جدول گلزنان قرار دهد. رونالدو حالا در ۳۵ بازی این فصل خود ۳۷ گل به ثمر رسانده است.رونالدو در بهترین مقطع فصل به اوج دوران آمادگی رسیده و رئالی ها بسیار امیدوارند که بازهم روی شانه های او بتوانند تا فینال لیگ قهرمانان پیش بروند. رونالدو امشب نشان داد که برای تصاحب پنجمین کفش طلای خود خیز بلندی برداشته است.

منبع : kamooneh.com

ورود رسمی رونالدو به کورس کفش طلا

ورود رسمی رونالدو به کورس کفش طلاهمزمان با آغاز سال جدید و برگزاری ویژه‌برنامه نوروزگار، کنسرت‌هایی در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

به گزارش۲۴ آنلاین  به نقل از روابط عمومی برج میلاد، همزمان با ایام نوروز، در سوم فروردین محسن ابراهیم‌زاده در سانس‌های ۱۸ و ۲۲ کنسرت خود را در مرکز همایش‌های برج میلاد اجرا می‌کند.

ششم فروردین‌ماه نیز کنسرت مهدی احمد در سانس‌های ۱۸ و ۲۲ اجرا می‌شود. هفتم و هشتم فروردین کنسرت ویژه لئو روخاس معروف به پسر خورشید در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

نهم فروردین‌ماه علیرضا طلیسچی کنسرت خود را برای مخاطبانش اجرا می‌کند. دهم فروردین نیز مهدی جهانی در سانس‌های ۱۸ و ۲۲ به روی سن برج میلاد می‌رود.

آخرین کنسرت نوروزی سال ۹۷ برج میلاد به اشوان اختصاص دارد که یازدهم فروردین‌ماه در دو سانس ۱۸ و ۲۲ اجرا می‌شود.

شهروندان می‌توانند بعد از تهیه بلیت، اجرای این هنرمندان را از نزدیک ببینند.

منبع : ۲۴onlinenews.ir

اعلام کنسرت‌های نوروزی برج میلادسخنگوی وزارت امور خارجه از بهبودی نسبی وضعیت حال عمومی محمد جواد ظریف خبر داد.

بهرام قاسمی در پاسخ به ایسنا در ارتباط با وضعیت کنونی وزیر امور خارجه و کسالت یکی دو روز گذشته وی، گفت: به لطف خداوند  متعال و توصیه پزشکان برای استراحت بیشتر  آقای ظریف، این کسالت خوشبختانه تا حد فراوانی رفع شده است و ایشان امروز در محل مسکونی خود پیگیر وظایف اداری و کارهای روزمره خود هستند.

این دیپلمات ارشد کشورمان همچنین اظهار کرد: لازم می‌دانم در این ارتباط از  بسیاری از مردم  شریف و قدرشناس ایران، مقامات محترم کشور و اصحاب رسانه  و دیگر طبقات جامعه که از دیروز بطور مرتب پیگیر  و جویای احوال آقای دکتر ظریف بودند و در این ارتباط تماس‌های بسیاری  داشتند تشکر و قدردانی کنم.

بر اساس این گزارش، وزیر امور خارجه در روز شنبه و یکشنبه به دلیل کسالتی که برای وی پیش آمد کلیه برنامه‌ دیدارهای خود را لغو کرد و به توصیه پزشکان معالج به استراحت پرداخت چنانکه او نتوانست به صورت حضوری با همتای عمانی خود که برای دیدار با مقامات ارشد ایران به تهران سفر کرده بود، دیدار و رایزنی کند.

در همین چارچوب یوسف بن علوی روز گذشته در پایان سفر خود به تهران به صورت تلفنی جویای حال وزیر امور خارجه کشورمان شد.

منبع : ۲۴onlinenews.ir

بهبودی نسبی حال عمومی ظریفغلامحسین اسماعیلی رییس کل دادگستری استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزانگفت: حکم محکومیت راننده اتوبوسی که باعث شهادت سه نفر از مامورین نیروی انتظامی شده بود از سوی دادگاه کیفری یک تهران صادر و روز جاری به صورت ویژه ابلاغ گردید.

وی تصریح کرد: در صورت اعتراض پرونده به دیوانعالی کشور ارسال خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری میزان، جلسه رسیدگی به پرونده عامل شهادت سه نفر از ماموریان نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران به ریاست قاضی کشکولی، در شعبه نهم دادگاه کیفری شماره یک استان تهران طی سه جلسه برگزار شد.

منبع : ۲۴onlinenews.ir

حکم راننده اتوبوس آشوب‌های خیابان پاسداران صادر شدعضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس، بایادآوری‌اینکه در سال ۹۶ قانونی تصویب شد که بر اساس آن متخلفان حوزه غذا و دارو مجازات می‌شوند از مردم خواست تا هر نوع تخلفی که در این حوزه مشاهده کردند را به دستگاه‌های نظارتی معرفی کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس، بایادآوری‌اینکه در سال ۹۶ قانونی تصویب شد که بر اساس آن متخلفان حوزه غذا و دارو مجازات می‌شوند از مردم خواست تا هر نوع تخلفی که در این حوزه مشاهده کردند را به دستگاه‌های نظارتی معرفی کنند. محمد حسین قربانی  در مورد تشدید نظارت بر مراکز توزیع غذا گفت: به هر حال مراکز پخت و توزیع غذا بر اساس یک پروانه‌ای فعالیت می‌کنند و مجمع امور اصناف نیز بر روند فعالیت آنها نظارت می‌کنند، از سوی دیگر دانشگاه‌های علوم پزشکی به تناسب خود کارشناسان بهداشتی ناظر بر این بخش دارند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته تیم نظارتی متشکل از سازمان تعزیرات حکومتی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و اصناف نیز روند فعالیت این مراکز را بررسی کرده و بازرسی‌های متوالی بر نحوه ارائه خدمات آنها دارند.

قربانی خاطرنشان کرد: آنچه که در این بخش از اهمیت بسزایی برخوردار بوده این است که مردم نیز اقدامات خود نظارتی داشته باشند و اگر در مقابل بهایی که می‌پردازند غذای بی‌کیفیتی دریافت کردند، احساس مسئولیت کنند و چنانچه محصولی را دریافت کردند که کیفیت آن با استانداردهای موجود همخوانی نداشت، حتما مورد را به مسئولان ناظر بر این بخش گزارش دهند.

وی تصریح کرد: بی‌تردید تعداد اعضای تیم نظارت بر این بخش به اندازه‌ای نیست که بتوانند به طور دائمی به تمام مراکز عرضه مواد غذایی نظارت داشته باشند و این یکی از ضعف‌های موجود است اما نظارت و ارائه اطلاعات از سوی مردم بهترین مولفه است که می‌تواند این نقیصه را جبران کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآورشد: در مورد سایر محصولات بهداشتی و آرایشی نیز که در فضای مجازی تبلیغات می‌شوند قانون وجود دارد، کما اینکه ما در سال ۹۶ قانونی تصویب کردیم که در آن مجازات‌های متناسب با تخلفات صورت گرفته در حوزه سلامت تعیین شد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پیش از این تخلفاتی در حوزه سلامت انجام می‌شد که مجازات‌های تعیین شده برای آن بازدارنده نبود اما در این قانون مجازات‌هایی متناسب با جرائم صورت‌گرفته به گونه‌ای تعریف شده است که این بخش نظارتی قوه قضائیه بتواند با متخلفان برخورد کند، بنابراین مشکلی از نظر وجود قانون در این رابطه وجود ندارد

منبع : shafaonline.ir

رصد دائمی فعالیت مراکز توزیع غذا توسط دستگاه‌های نظارتی

رصد دائمی فعالیت مراکز توزیع غذا توسط دستگاه‌های نظارتینوروز و خیلی از زیبایی هایش غریبه هایی برای پس کوچه های فقرند، سادگی سین مکمل سفره تحویل سال را به آغوش خانواده این سفره برگردانیم تا عید، بی تعارف و چانه زنی بر سر سفره همه بنشیند.

نوروز و خیلی از زیبایی هایش غریبه هایی برای پس کوچه های فقرند، سادگی سین مکمل سفره تحویل سال را به آغوش خانواده این سفره برگردانیم تا عید، بی تعارف و چانه زنی بر سر سفره همه بنشیند.

همه در تکاپوی عیدند، خیابان ها در هم لولیده، دستفروشان به خط شده و بازارچه ها که باز هم از صف ازدحام جمعیت کم می آورند و جاده ها که هنوز چند روز مانده به عید، نوروزی شده اند، همه تلاش می کنند به شادترین شکل ممکن، سال کهنه را به سینه خاطرات بسپارند و مهیای احسن الحال شوند.

شادی زیباست، جامه نو به تن کردن و خانه تکانی دل و خانه و شهر و خرید و تغییر و با هم بودن ها و سفر و هر چه باعث حال خوب شود، زیباست اما زیباتر وقتی می شود که همه شاد باشند و نوروز به خانه همه، سرکی هر چند کوتاه بکشد.

اما در و دیوارهای فقر زیر پوست همین شهر و آسمانی که همه ما در آن نفس می کشیم و به دنبال حال خوب عیدیم، خیلی، نوروز را نمی شناسند، پدرانی آبرودار و شرمسار از شرایط اقتصادی و جیبی که موقعیت پدر خانواده را نمی فهمد که عید باید یاری اش می کرد و نکرد.

و کودکانی که عید را فقط در نقش ماهی و سبزه بساط دوره گردان و مغازه دارها لمس می کنند چون در این چاردیواری چیزی عوض نمی شود نه لباس تازه ای بر قامت خانه و نه اهالی خانه.

قلک دلش که می شکند پر از اشک های کودکانه است پر از قیمت کیف هایی که نخریده، عروسک هایی که نداشته و تنقلات بچه گانه ای که نخورده، نخواستن را بلد شده است. یاد گرفته که باید بزرگ فکر کند، از ابتدا نداری را بخش کرده است.

زیر پوست اجتماع پر است از ویروس فقر که خوره وار پیش می راند، اینجا پر از قلب هایی است که فقط طعم حسرت را چشیده اند، خروار خروار نداری را قاب کرده اند و بر دیوار خانه کوبیده اند، نه گردی می توان از سقف فرویخته خانه روفت و نه امیدی برای نوکردن جامه هست.

۲۵ هزار کودک بی سرپرست در کشور هر شبانه روز، آینده خود را در دلهره های کودکانه ضرب می کنند تا رقمی به دست بیاید که آسوده آنها را به آغوش خوابی آرام ببرد، سه میلیون زن سرپرست خانوار در کشور تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند، که هر روز بر ساعت کار و رنج و قناعت خود پیمانه ای می ریزند تا از قافله طبقه سومی حداقل جانمانند.میلیون ها پدر لحظه به لحظه از حساب پس انداز در کنار خانواده بودن، کسر می کنند تا بر ذخیره اندوخته برای پاک کردن عرق شرم و کمبودهای خانواده، اضافه کنند تا مگر خود را از نقطه زیرین خط فقر به خود خط بکشانند.

۱۵ هزار زندانی جرایم غیر عمد در زندان های کشور به سر می برند و منتظر کمک خیران برای آزادی هستند تا در شب عید در کنار خانواده های خود باشند.

کمی سفره نوروزمان را گردتر و مختصرتر بچینیم تا هم از ریزش های اضافه و اسرافش، خالی هایی از سفره ندارها پرشود و هم صدای شادی مان دلی نسوزاند و حسرتی را بیدار نکند.

منبع : shafaonline.ir

سادگی تک سین سفره نوروز فقرا

سادگی تک سین سفره نوروز فقرااین روزها به کمک روانشناسی رنگ ها می توانید به شناختی تقریبی از دیگران برسید و همچنین تأثیری دلخواه بر اطرافیان بگذارید. تمام رنگ ها دارای معانی و نشانه های خاصی هستند و شما با آگاهی از روانشناسی رنگ ها می توانید معانی آن ها را دریافت کنید

به کمک روانشناسی رنگ هامی توانید درپوشیدن لباس وچیدمان منزل انتخابی در ست وآگاهانه داشته باشید.این مقاله با شرحی ازروانشناسی رنگ به شما درشناخت رنگ ها کمک می کند.

این روزها به کمک روانشناسی رنگ ها می توانید به شناختی تقریبی از دیگران برسید و همچنین تأثیری دلخواه بر اطرافیان بگذارید. تمام رنگ ها دارای معانی و نشانه های خاصی هستند و شما با آگاهی از روانشناسی رنگ ها می توانید معانی آن ها را دریافت کنید. به کمک روانشناسی رنگ ها می توانید در پوشیدن لباس و چیدمان منزل انتخابی درست و آگاهانه داشته باشید. این مقاله با شرحی از روانشناسی رنگ به شما در شناخت رنگ ها کمک می کند:

روانشناسی رنگ قرمز

رنگ قرمز اثری فیزیولوژیکی بر ما دارد. فشار خون را تحریک و افزایش می دهد و بسیار موجب جلب توجه می شود. به دلیل هشدار دهنده بودنش از آن برای نشانه های توقف و چراغ راهنمایی استفاده می کنند.این رنگ جاذبه بسیار زیادی دارد ، قرمز نشان دهنده قدرت، اشتیاق و عشق است و اگر زیاد از آن استفاده شود می تواند غرور و خشم را به همراه داشته باشد.

مطالعات نشان داده اند ورزشکارانی که قرمز می پوشند نسبت به ورزشکارانی که آبی می پوشند احتمال برد بیشتری دارند. زیرا قرمز با میزان توجهی که جلب می کند باعث می شود ورزشکار قرمز پوش از داور امتیاز بیشتری کسب کند.

آیا می دانستید که در روسیه کلمه قرمز به معنای زیبایی است؟

در فرهنگ شرقی، قرمز رنگ شادی است. اگر یک دوست آسیایی دارید، هدیه او را در کاغذ کادوی قرمز رنگ بپیچید.اگر می خواهید تمرکز را در یک مکالمه بالا ببرید، از رنگ قرمز استفاده کنید و در جلسه کاری تان لباس قرمز بپوشید. اگر درونگرا هستید و دوست دارید دیگران حتما از شما در جلسات نظرسنجی کنند لباس قرمز را فراموش نکنید.

همچنین رنگ قرمز می تواند پوست شما را سالم تر نشان دهد به خصوص اگر پوستی سفید دارید. اگر تمایل دارید که در جلسه ای بیشتر ناظر باشید و سخن نگویید از پوشیدن رنگ قرمز اجتناب کنید.

روانشناسی رنگ صورتی

رنگ صورتی رنگ گیراییست. این رنگ در اصل ته رنگی از رنگ قرمز دارد. (اگر به رنگ قرمز، رنگ سفید اضافه کنیم تبدیل به صورتی می شود.)به همین دلیل خصوصیات روانشناسانه آن به رنگ قرمز شباهت دارد. هرچه رنگ سفید آن بیشتر باشد همانند خصوصیات رنگ سفید، نرمی و خلوصش افزایش پیدا می کند. صورتی رنگی گرم است.

همچنین رنگ صورتی بیشتر به عنوان یک رنگ زنانه دیده می شود. از کودکی رنگ صورتی را دخترانه و رنگ آبی را پسرانه تعریف می کنند.صورتی روشن در عین حال که آرامش می دهد، انرژی ظریفی به اشخاص منتقل می کند. درخشان بودن و گرمای رنگ صورتی نیز موجب افزایش فشار خون می شود.(درست همانند رنگ قرمز)

صورتی متمایل به رنگ مرجانی، خصوصیاتش به خصوصیات رنگ نارنجی شباهت دارد. بنابراین بسیار سرگرم کننده و شاداب است.رنگ صورتی روشن نشان دهنده دوستی و بازدارنده خشونت است.با این توصیفات رنگ صورتی رنگی بسیار جذاب برای پوشیدن است زیرا می تواند به راحتی دیگران را جذب کند و روی آنها تأثیر بگذارد.

روانشناسی رنگ سفید

سفید رنگی فرازمینی و ملکوتی به رنگ ابر و برف و کف دریاست. به معنای تمیزی، تازگی و نو بودن است. رنگ سفید به دلیل همنشینی با برف و زمستان یادآور سرماست. یک کاغذ سفید و آماده نوشتن را تداعی می کند. رنگ سفید برای لباس عروس به این دلیل انتخاب شده است که پاکی و معصومیت را به همراه دارد.برای مرگ و کفن نیز به دلیل نشانه عروج و ملکوت رنگ سفید در میان شرقی ها انتخاب شده است.

این آمیختگی موجب خنثی کردن رنگ سفید شده و در روانشناسی رنگ ها به عنوان رنگی محافظه کار شناخته شده است.لباس سفید به خاطر تمیزی اش به عنوان لباس کار نیز در عرصه های مختلف انتخاب می شود. شما با یک لباس سفید نمی توانید تنبل باشید زیرا کوچکترین لکه و کثیفی در لباستان مشاهده خواهد شد.

روانشناسی رنگ زرد

رنگ زرد همانند یک روز آفتابی روشن رنگی بسیار شاد است. همانطور که درخشان ترین و روشن ترین رنگ در میان طیف های مختلف رنگ های بازیگوش و پرشور محسوب می شود.از آنجا که رنگ زرد بسیار جلب توجه می کند در تابلوها و نشانه های ترافیکی از آن بسیار استفاده می شود و همچنین خطر احتمالی را به ما گوشزد می کند. در طبیعت نیز هنگامی که با رنگ سیاه ترکیب می شود (مثل زنبور عسل) یک هشدار برای شکارچیان به حساب می آید.

رنگ زرد به خاطر نور شدیدی که دارد ممکن است در مدت زمان طولانی موجب خسته شدن چشم شود اگر بیش از حد به آن خیره شوید. اتاق هایی به رنگ زرد می توانند موجب گریه کردن کودکان و عصبی شدن بزرگترها شوند.رنگ زرد میزان تنفس را افزایش می دهد. بنابراین مانند رنگ قرمز موجب تحریک و افزایش اشتها خواهد شد. به همین دلیل در تابلوی رستوران ها از رنگ زرد به وفور استفاده می شود و باعث می شود شما به سرعت آرم رستوران را مشاهده کنید.

زرد و همچنین رنگ طلایی نشانه موفقیت است و به تقویت حافظه کمک می کند. نکته منفی آن این است که به بزهکاری نیز مربوط می شود.

روانشناسی رنگ آبی

سایه های تیره تر رنگ آبی مانند رنگ سرمه ای، محافظه کار، با ارزش و قابل اعتماد هستند. سایه های روشن تر رنگ آبی بیشتر سرگرم کننده و پر انرژی هستند. سایه های بسیار روشن رنگ آبی نیز نشانه آرامش، صلح و عدم خشونت می باشند.آبی در مقایسه با قرمز می تواند سرد و عاری از انرژی باشد.

روانشناسی رنگ بنفش

رنگ بنفش رنگی سرشار از مفاهیم و معانی است. در گذشته آن را به سلطنت مرتبط می کردند و پارچه هایی که به رنگ بنفش بودند بسیار غنی و قدرتمند به نظر می رسیدند. در ژاپن رنگ بنفش نماد ثروت و مقام به شمار می رود. رنگ بنفش نماد روحانیت است و با معنویت و خلوص نیت همراه می شود. رنگ بنفش از ترکیب قرمز و آبی تشکیل می شود. هرچه میزان رنگ قرمز آن بیشتر باشد، گرم تر و جذاب تر است و هرچه آبی آن بیشتر باشد، سردتر و آرام تر است.

بنفش رنگی خلاقانه است و چیزی نیست که به طور معمول در لباس های تجاری استفاده شود. اگر بیش از حد از آن استفاده کنید باعث می شود در نظر دیگران غیرعادی جلوه کنید.

۲۳% از زنان رنگ بنفش را رنگ مورد علاقه خود می دانند در صورتی که ۲۲% از مردان این رنگ را آخرین رنگ انتخابی خود می دانند. مرز باریکی میان عشق و تنفر از این رنگ وجود دارد.

روانشناسی رنگ سبز

سبز رنگ اطمینان و قوت قلب است. از آنجا که می دانیم سبزی های فراوانی روی زمین وجود دارند و رشد می کنند و غذا فراوان است پس نگرانی وجود ندارد.سبز واقعی نه سرد است و نه گرم زیرا از ترکیب آبی (سرد) و زرد (گرم) تشکیل می شود. این باعث می شود که بسیار متعادل و آرام باشد. اما رنگ سبز انواع مختلفی دارد و با نام های گوناگونی خوانده می شود. برعکس قرمز که ما طیف های مختلف آن را با همان رنگ قرمز می شناسیم.

اگر می خواهید احساس راحتی و آرامش کنید از رنگ سبز استفاده نمایید.این روزها رنگ سبز به معنای محیط زیست و بازیافت است. سبز رنگ رشد و فراوانی است. اگر زرد آن زیادتر باشد می تواند به معنای پوسیدگی و بیماری باشد. سبز روشن هم نماد تازگی است و موفقیت را تداعی می کند.

روانشناسی رنگ نارنجی

نارنجی رنگی است که بسیاری از افراد از آن به عنوان رنگ مورد علاقه خود یاد می کنند. گرما، لذت و شادی را نشان می دهد. سرگرم کننده و بازیگوش است و در تشویق شروع یک مکالمه بسیار موفق عمل می کند. نه تنها ارتباطات را تشویق می کند بلکه اشتها برانگیز نیز هست.این رنگ در کسب و کار خوب عمل می کند زیرا پیام اجتماعی بودن آن بی نظیر است.

اگر شما درون گرا و خجالتی هستید و نمی توانید در محیط های اجتماعی برخوردی راحت و صمیمی داشته باشید از رنگ نارنجی در لباس تان استفاده کنید زیرا بیش از حد مورد توجه قرار خواهید گرفت و دیگران به راحتی جذب گرما و جذابیت شما می شوند.نارنجی از ترکیب رنگ های زرد و قرمز تشکیل می شود و بنابراین بسیار گرم است. سعی کنید آن را با رنگ های سرد ترکیب نکنید.در محیط زندگی تان هم می توانید کمی از این رنگ استفاده کنید و حسابی از آن لذت ببرید.

روانشناسی رنگ سیاه و خاکستری تیره

بسیاری از معانی روانشناسی رنگ ها از طبیعت برداشت می شود و مفاهیمی جهانی دارد. سیاه و خاکستری تیره، شب و آسمان طوفانی را تداعی می کنند بنابراین ناامن و ترسناک به نظر می رسند. ما نمی توانیم در تاریکی ببینیم که از دور چه کسی به ما نزدیک می شود بنابراین چندان دوستانه نیست و مرموز به نظر می رسد. وقتی ابرهای تیره در آسمان دیده می شود بسیار تهدید کننده و وحشت انگیز به نظر می رسد.

دلیل آنکه رنگ سیاه در اغلب موارد در کسب و کار استفاده می شود این است که نماد قدرت مطلق است. این کاملاً واضح است که رنگ های تیره نسبت به رنگ های روشن جدی تر به نظر می رسند و قوی تر هستند. رنگ های روشن سرگرم کننده و دوستانه تر هستند.در نظر داشته باشید که چه زمانی باید سیاه بپوشید. اگر خجالتی هستید و در جمع احساس راحتی نمی کنید از پوشیدن رنگ سیاه اجتناب نمایید. در عوض یک رنگ روشن تر موجب می شود که دوستانه تر و صمیمی تر به نظر برسید و دیده شوید. محل کار که نیاز به قدرت نمایی بیشتری وجود دارد، مکان و فرصت مناسبی برای پوشیدن لباس های سیاه و خاکستری تیره محسوب می شود.

منبع : shafaonline.ir

تاثیر رنگ ها بر روحیه ما

تاثیر رنگ ها بر روحیه ماقانونگذاران آمریکایی در نظر دارند با کاهش میزان نیکوتین موجود در سیگار از اعتیادآور بودن آن بکاهند

مقامات آمریکایی از طرحی خبر دادند که بر اساس آن از میزان نیکوتین موجود در سیگار کاسته می‌شود.

قانونگذاران آمریکایی در نظر دارند با کاهش میزان نیکوتین موجود در سیگار از اعتیادآور بودن آن بکاهند. این اقدام می‌تواند در سال‌های آینده تعداد مصرف کنندگان سیگار را میلیون‌ها نفر کاهش دهد.

سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرد به دنبال ارائه یک استاندارد تولید هستیم تا میزان نیکوتین موجود در سیگار به حداقل یا سطح غیر اعتیادآور برسانیم.

به رغم چندین دهه فعالیت برای مقابله با سیگار هر ساله نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر از مردم آمریکا به دلیل استعمال سیگار فوت می‌کنند که تقریبا سالانه حدود ۳۰۰ میلیارد دلار به طور مستقیم به دلیل هزینه مراقبت‌های سلامتی و افت بهره‌وری اقتصادی بار مالی دارد.

به گزارش ژاپن تودی، همچنین کارشناسان پیش بینی کردند کاهش میزان نیکوتین به سطح غیر اعتیادآور می‌تواند در اولین سال اجرای طرح پنج میلیون نفر از تعداد سیگاری‌ها بکاهد. در پنج سال دیگر هشت میلیون نفر از تعداد مصرف کنندگان سیگار کاسته می‌شود و تا سال ۲۰۶۰ نرخ مصرف سیگار در آمریکا از ۱۵ درصد فعلی به ۱.۴ درصد می‌رسد.

منبع : shafaonline.ir

نیکوتین از سیگار آمریکایی‌ ها کم می‌شود

نیکوتین از سیگار آمریکایی‌ ها کم می‌شودشفا آنلاین>اجتماعی>رییس سازمان بهزیستی کشور از تحویل ۳۰۰۰مسکن به خانواده‌های دارای بیش از دو معلول و ۷۰۰۰ مسکن در حال ساخت برای آنان خبر داد.

به گزارش شفا آنلاین، انوشیروان محسنی بندپی در نشست خبری پایان سال خود با بیان اینکه اگر خانواده‌ای دارای بیش از دو فرزند معلول تاکنون برای دریافت مسکن ثبت نام نکرده است، می‌تواند همچنان نسبت به ثبت نام خود اقدام کند، گفت: در این طرح که در توافق با بنیاد مستضعفان و سازمان ملی مسکن و زمین اجرا شده است، به خانواده‌های دو فرزند معلول به بالا مسکن تعلق می‌گیرد. وام خانواده‌های روستایی با سود ۴ درصد و وام خانوارهای شهری با سود ۱۶ درصد پرداخت شده است اما سازمان بهزیستی با تخصیص ۳۸ میلیارد تومان، مابه‌التفاوت سود وام خانوارهای شهری و روستایی را پرداخت کرده تا سود وام مسکن خانوارهای شهری نیز با ۴ درصد پرداخت شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بر اساس توافق صورت گرفته با دولت مقرر شده است تا ۲۵ هزار مسکن مهر فاقد متقاضی در اختیار سازمان بهزیستی و کمیته امداد قرار گیرد اظهار کرد: هدف اصلی سازمان بهزیستی توانمندسازی جامعه هدف برای داشتن زندگی بهتر و متکی به خودشان است.

رییس سازمان بهزیستی با اشاره به افزایش مستمری مددجویان سازمان بهزیستی بعد از ۵ سال در سال ۹۶ تصریح کرد: از اول فروردین سال ۹۶ مستمری خانوارهای یک نفره از ۵۰ هزار تومان به ۱۴۹ هزار تومان و خانوارهای ۵ نفر به بالا نیز از ۱۰۰ هزار به ۴۶۰ هزار تومان افزایش یافت. مابقی خانوارهای نیز بین یک تا ۵ نفره نیز بر اساس نسبت مشخص، افزایش مستمری داشته‌اند. همچنین بر اساس حکم برنامه ششم توسعه نیز مستمری مددجویان در سال ۹۷ نیز ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت.

۶۰ درصد معلولان بیکارندمحسنی  بندپی تصویب لایحه حمایت از حقوق معلولان را نیز یکی از اقدامات مهم دیگر سازمان بهزیستی در سال ۹۶ نیز دانست و تصریح کرد: شورای نگهبان سه ایراد مختصر به این لایحه وارد کرده است که این ایرادات برطرف شده و به شورای نگهبان ارسال شده است. از آنجایی که ۶۰ درصد از معلولان در کشور بیکار هستند باید نسبت به حل مشکل بیکاری آنان اقدام کرد.

غربالگری ژنتیک برای ازدواج اجباری شد پرداخت هزینه‌های آزمایش بارداری خانواده‌های دارای فرزند معلول توسط بهزیستی

وی در ادامه با اشاره به اینکه با اقدامات سازمان بهزیستی انجام غربالگری در کشور تبدیل به یک فرهنگ شده است افزود:‌ با انجام غربالگری‌هایی نظیر بینایی سنجی، شنوایی سنجی، تشخیص به موقع اوتیسم و بویژه ماده ۷۵ برنامه ششم توسعه، غربالگری ژنتیک پیش از ازدواج با تشکیل پرسشنامه اجباری شده است. آیین‌نامه مربوط به این غربالگری نیز تدوین شده و نزدیک به ۱۸۰ هزار زوج جوان برای انجام مشاوره ژنتیک پیش از ازدواج راهنمایی شدند.

رییس سازمان بهزیستی با بیان اینکه سازمان بهزیستی هزینه انجام آزمایش‌ها، مشاوره و تشخیص پزشکی برای بارداری(Pregnancy) دوم خانوارهایی که پیش از این یک فرزند معلول داشته‌اند را متقبل می‌شود اظهار کرد: با مجموعه این اقدامات سازمان بهزیستی توانسته است تا جای ممکن از تولد مجدد فرزند معلول در این خانواده‌ها جلوگیری کند.

محسنی‌ بندپی در ادامه از احداث ۱۵۰ مرکز اورژانس اجتماعی(Social Emergency) در سال ۹۶ خبر داد و گفت: احداث این مراکز گام مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی نظیر اقدام به خودکشی، فرار از خانه و… است.

وی در ادامه با اشاره به بودجه ۹۰۰ میلیارد تومانی سازمان بهزیستی در سال ۹۶ نیز تصریح کرد: ۵۰۰ میلیارد تومان از این بودجه تا ۲۲ اسفندماه دریافت شده که از این میزان برای ۴۶ هزار نفر اشتغال‌زایی شده است. از این تعداد ۲۶ هزار نفر از مشاغل مربوط به معلولان و ۲۰ هزار شغل دیگر نیز مربوط به زنان سرپرست خانوار و… بوده است.

وی با بیان اینکه در اعتبارات مربوط به بودجه سال ۹۷ با کمک دولت و مجلس به برنامه‌های اولویت‌داری مانند توسعه کمی و کیفی اورژانس اجتماعی، غربالگری و اشتغال و توانمندسازی توجه ویژه‌ای شده است، اظهار کرد: بهزیستی در سال ۹۷ نیز رشد ۳۲ درصدی اعتبارات را نیز دریافت کرده است.

استقرار دبیرخانه شورای عالی سالمندان در بهزیستیرییس سازمان بهزیستی در ادامه از برگزاری اجلاس منطقه‌ای سالمندان در آبان ماه سال ۹۷ خبر داد و گفت: با استفاده از تجربه گرانقیمت سازمان بهزیستی در بررسی شاخص‌های سالمندی، دبیرخانه شورای عالی سالمندی در سازمان بهزیستی مستقر خواهد شد.

بندپی با اشاره به تفاهمنامه اختصاص ۱۱ هزار مسکن به خانوارهای شهری و روستایی تحت پوشش سازمان بهزیستی نیز گفت: بر اساس این تفاهمنامه حدود ۷ هزار و ۵۰۰ مسکن به خانوارهای شهری و ۳ هزار و ۸۰۰ مسکن به خانوارهای روستایی و طرح‌های زیر ۲۰ هزار نفر اختصاص خواهد یافت که از این تعداد تا اسفندماه سال ۹۶ سه هزار مسکن تحویلشده است. این مسکن‌ها در اختیار خانوارهای دو معلول به بالا قرار خواهد گرفت.

منبع : shafaonline.ir

خانواده‌ های دارای فرزند معلول، برای خانه‌دار شدن ثبت‌نام کنند /جزییاتمحصول بعدی شیائومی به نام می میکس ۲S قرار است در هفتم فروردین رونمایی شود و سایت چینی ویبو اطلاعاتی در خصوص این گوشی منتشر کرده است.

پیش از این، گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن بودند که تلفن هوشمند شیائومی Mi Mix 2S در ماه جاری روانه بازار می‌شود. اکنون خبرهای جدیدی به دست رسیده که اطلاعاتی پیرامون زمان و مکان عرضه این دستگاه، یعنی تاریخ ۲۷ مارچ در شانگهای را منتشر می‌کند.

این اطلاعات از طریق تیزر رسمی که در وب‌سایت چینی ویبو به نمایش گذاشته شد، به بیرون درز کرد. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، خطوط بیرونی این دستگاه به صورت درخشان به تصویر کشیده شده است؛ اما خصوصیات بیش‌تری از ظاهر این گوشی را ارائه نمی‌دهد.

انتظار می‌رود که شیائومی Mi Mix 2S همراه با پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۴۵، حافظه رم بیش از ۸ گیگابایت و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی، عرضه شود. همچنین احتمالا همانند شیائومی Mi Mix 2 به صفحه نمایش ۵.۹۹ اینچی مجهز خواهد بود.

این احتمال نیز وجود دارد که در گوشه سمت چپ پشت این دستگاه، یک ماژول دوربین iPhone X-esque تعبیه شده باشد.

منبع: زومیت

نوشته رونمایی از شیائومی می میکس ۲S در هفتم فروردین اولین بار در ویکی جوان. پدیدار شد.

منبع : wikijavan.com

رونمایی از شیائومی می میکس ۲S در هفتم فروردینبه گزارش جام جم آنلاین از فارس، ابراهیم حسن‌آبادی گفت: هرگونه بمب‌گذاری در چهاردانگه از توابع شهرستان اسلامشهر کذب بوده و شهرستان در امنیت کامل قرار دارد.

وی افزود: در پی بروز برخی شایعات در سطح منطقه مبنی بر وجود یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری‌شده در یکی از خیابان‌های شهر چهاردانگه، با حضور ماموران انتظامی امنیتی مورد اعلام‌شده مورد بازدید قرار گرفت و بررسی شد و هیچ‌گونه مورد مشکوکی در این زمینه مشاهده نشده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر بیان کرد: مورد مطرح‌شده شایعه‌ای کذب بوده و هیچ‌گونه مشکل امنیتی و انتظامی در منطقه وجود ندارد و اوضاع عمومی این شهرستان تحت کنترل و نظارت نیروی‌های انتظامی امنیتی بوده و هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

حسن‌آبادی با اشاره به نزدیک شدن ایام پایانی سال و روز چهارشنبه‌ سوری، تأکید کرد: با هرگونه اقدام تهیه و توزیع مواد محترقه در شهرستان اسلامشهر از سوی افراد سودجو برخورد می‌شود و از شهروندان درخواست داریم، هر نوع اطلاعات و سرنخی ازاین‌گونه فعالیت‌ها دارند از طریق شماره ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

وی خاطرنشان کرد: ما خواستار برگزاری جشن و شادی در میان مردم هستیم، اما نباید برخی اقدامات افراد فرصت‌طلب در استفاده از انواع مواد محترقه، نظم و امنیت عمومی جامعه و سلامت شهروندان را به خطر بیندازد و باید عدم استفاده از مواد محترقه بین اقشار مختلف جامعه نهادینه و فرهنگ‌سازی شود.

منبع : jamejamonline.ir

بمب‌گذاری در اسلامشهر تکذیب شدبه گزارش جام جم آنلاین از مهر، سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در این باره گفت: روز چهارشنبه هوای تهران با شاخص ۸۰ در شرایط استاندارد بود و بر اساس پیش‌بینی ها آخر هفته نیز به شاخص آلودگی هوا افزوده نخواهد شد.

لیلا نظری افزود: از ابتدای سال جاری تا روز چهارشنبه، هوا ۱۳ روز پاک، ۲۲۱ روز سالم، ۹۶ روز ناسالم برای گروه‌های حساس و ۸ روز ناسالم برای همه بوده است. بدین ترتیب هوا در ۳۳۸ روز گذشته از سال ۹۶، ۶۹ درصد تمیز و ۳۱ درصد آلوده بوده است.

همچنین حسین شهبازی مدیر واحد پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درباره وضعیت هوای آخر هفته گفت: نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد نشان دهنده وزش باد مؤثر با بزرگی بین ۳ تا ۵ متربرثانیه در برخی ساعات چهارشنبه بود. به تدریج تا روز پنجشنبه بر میزان ناپایداری جوی افزوده شده و در برخی ساعات وزش باد موثر و بارش پراکنده و خفیف انتظار می رود.

این شرایط در روز جمعه کم وبیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید با بزرگی بین ۵ تا ۷ متربرثانیه از سمت نواحی شمال شرقی و بارش پراکنده پیش بینی می شود. همچنین دما تا روز آینده افزایش جزئی خواهد یافت. بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، طی روز پنجشنبه وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط مطلوبی قرار می‌گیرد.

منبع : jamejamonline.ir

هوای تهران سالم استبه گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ محمد رزاقی گفت: با بارش باران در تهران شاهد افزایش استفاده شهروندان از خودرو شخصی، کاهش سرعت تردد در معابر و در نهایت ترافیک در خیابان ها هستیم.

وی ادامه داد: ترافیک صبح امروز در تهران نیمه سنگین و در برخی معابر سنگین بود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور افزود: ماموران راهور از صبح در معابر مستقر هستند و تلاش می کنند ترافیک را کاهش دهند.

منبع : jamejamonline.ir

ترافیک سنگین در معابر پایتخت +نقشه

ترافیک سنگین در معابر پایتخت +نقشهوقتی که داستانی از موفقیت یک هنرمند محبوب هالیوودی می شنوید فکر می کنید که زندگی برای آن ها بسیار آسان بوده و یا آن ها در موقعیت خوبی بوده اند. ولی ما همیشه روی خوش قصه را می بینیم.

اگر فکر می کنید بازیگران معروف و موفق از همان ابتدا با پول و شهرت به دنیا آمده اند سخت در اشتباهید. بسیاری از بازیگران معروفی که اکنون می شناسیم سختی های زیادی را تحمل کرده اند تا بتوانند به جایگاه امروز برسند. داستان این بازیگران معروف ثابت می کند که با تلاش هر رویایی به حقیقت می پیوندد.

هیلاری سوانک

هیلاری سوانک قبل از بازی در فیلم دختر میلیون دلاری و برنده شدن جایزه اسکار مشکلات فقر و بی پولی زیادی را تحمل کرده است. پدر سوانک مادرش را ترک کرد و او ۳ فرزند را به تنهایی بزرگ کرد. وقتی مادرش بیکار شد تصمیم گرفتند به کالیفرنیا بروند و مجبور شدند تا زمانی که بتوانند آپارتمانی فراهم کنند در ماشین زندگی کنند و برای اداره امورات زندگی کارهای سختی انجام دهند. امروزه سوانک میلیون ها دلار دارایی دارد.

سارا جسیکا پارکر

سارا سال ها قبل از این که ستاره سریال های تلویزیونی شود زندگی سختی را با خانواده اش می گذرانده است. سارا می گوید: زندگی فقیرانه را به خاطر می آورم. گاهی اوقات برق نداشتیم. گاهی اوقات خبری از جشن کریسمس و جشن تولد نبود. توانایی پرداخت مالیات یا قبض تلفن را نداشتیم. اما اکنون این بازیگر موفق از گذشته سیاهش فرار کرده و دارایی او بیش از ۹۰ میلیون دلار است.

دمی مور

این بازیگر موفق کودکی چندان خوبی نداشته است. دمی مور در کودکی با یک مادر معتاد و ناپدری زندگی می کرده است. او در ۱۶ سالگی تصمیم می گیرد وارد صنعت مد شود و بعد از تلاش های فراوان به دارایی ۱۵۰ میلیون دلار می رسد.

جیم کری

در گذشته این بازیگر کمدی و سرگرم کننده دلیلی برای خندیدن و شاد بودن وجود نداشته است. خانواده جیم کری زندگی خوبی داشتند تا زمانی که پدرش خانه اش را از دست می دهد و مجبور می شوند در یک ون زندگی کنند. جیم برای کمک و حمایت از خانواده به شغل نگهبانی و مامور امنیتی می پردازد اما بعدها وارد عرصه سینمای کمدی می شود و هم اکنون ارزش دارایی های او ۱۵۰ میلیون دلار است.

لئوناردو دیکاپریو

لئوناردو در فیلم تایتانیک می گوید: من پادشاه دنیا هستم. اکنون او پادشاه قلب میلیون ها نفر است. اما کسی نمی داند که بعضی از نقش های او به زندگی واقعی او برمی گردد. مثل فیلم تایتانیک یا گرگ وال استریت. لئوناردو در منطقه ای زندگی می کرده که فقر، خشونت و اعتیاد بیداد می کرد. اما هم اکنون ارزش دارایی های او ۲۴۵ میلیون دلار است.

تام کروز

پدر و مادر تام کروز در ۱۱ سالگی جدا شدند و مادر او همزمان به ۴ شغل مشغول بود. تام در ۱۶ سالگی با شرکت در اولین فیلم به نام musical Guys and Dolls به موفقیت های بیشتری رسید و هم اکنون ارزش دارایی های او ۴۷۰ میلیون دلار است.

داستان این بازیگران معروف ثابت می کند که هیچ چیزی نمی تواند جلوی پیشرفت و موفقیت کسی را بگیرد حتی اگر تمام کهکشان بر علیه او برخاسته باشد.

منبع : بدونیم

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنید

مطلب قبلیدستور پخت شیرینی بهشتی و عکس آن

مطلب بعدیآشنایی با مد های جدید بهاری

مطالب مشابه

منبع : wikimatn.ir

داستان هایی از فقر هنرمندان هالیوود

داستان هایی از فقر هنرمندان هالیوودهمیشه قسمت سخت کار نیمه اول آن است یعنی کسب یک میلیون اول بسیار سخت تر از یک میلیون بعدی است زیرا یک میلیون اول مستلزم تغییر شخصیت فردی است ولی در میلیون های بعدی نیازی نیست که شخصیت خود را تغییر دهید.

میلیونر شدن یک رویای دست نیافتنی و عجیب نیست. آمار نشان داده است بیشتر میلیونرها خود ساخته هستند و درس های ارزشمند زیادی دارند که باید جدی بگیریم.

قانون ۵۰/۳۰/۲۰

این قانون برای مدیریت بودجه به کار برده می شود که بر اساس آن باید درآمد را به ۳ دسته تقسیم کرد:

دسته اول لوازم ضروری هستند. ۵۰ درصد از درآمد باید برای هزینه ماهیانه مثل اجاره ها، حمل و نقل، خدمات رفاهی و خوراک در نظر گرفته شود.

دسته دوم هزینه های شخصی هستند. یعنی ۳۰ درصد از درآمد باید برای سرگرمی، خرید و تفریح در نظر گرفته شود.

آخرین دسته پس انداز است. ۲۰ درصد از درآمد باید مستقیما به حساب بانکی واریز شود.

عمده و از حراجی ها خرید کنید

شاید انتظار شنیدن چنین چیزی را از میلیونرها نداشته باشید اما همه می دانیم که با این روش های خرید پول بیشتری می توانیم پس انداز کنیم.

از تولید به مصرف خرید کنید

قبل از خریدن چیزی در فروشگاه از خودتان بپرسید آیا بهتر نیست این کالا را از خود تولید کننده آن خرید کنم؟ مطمئنا با قیمت کمتری آن را می خرید.

خرج نکردن پول یعنی به دست آوردن پول بیشتر

هر چه کمتر پول خرج کنید پول بیشتری دارید. منطقی خرید کنید اگر بیش از حد خرید می کنید هنگام خرید از خودتان بپرسید که آیا واقعا به این کالا احتیاج دارم؟ اگر آن را نخرم چه اتفاقی میافتد؟

کمتر از درآمدتان خرج کنید

بزرگ ترین مشکلی که بیشتر مردم دارند این است که بیشتر از توان مالی خود خرج می کنند. تنها راه افزایش بودجه این است که کمتر از درآمدتان خرج کنید. خیلی ها بهترین خانه در بهترین منطقه شهر را می خرند تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهند زیرا به نظرات دیگران اهمیت زیادی می دهند. به جای خودنمایی به خودتان فکر کنید و به زندگی خودتان تمرکز کنید.

درآمد غیرفعال داشته باشید

درآمد غیرفعال درآمدی است که نیازی به حضور شما سر کار ندارد. آیا میلیونری می شناسید که تمام ساعات روزش را سخت کار کند؟ مسلما نه. آن ها پولشان را به کار می گیرند. زمان ارزشمندتر از پول است به همین دلیل داشتن درآمد غیرفعال بسیار مهم است.

با افراد موفق در ارتباط باشید

اطرافیانتان تاثیر زیادی در زندگی و ذهنیت شما می گذارند. اگر با آدم های با استعداد در ارتباط باشید بیشتر به ایده های خلاقانه می رسید و آن ها را در زندگی خود به کار می برید. دور و بر آدم هایی باشید که هم الهام بخش هستند و هم تشویقتان می کنند تا رویاهای بزرگ تری بسازید.

پول همه چیز نیست

درست است که پول نقش مهمی در زندگی ما دارد. پول تعیین می کند که کجا زندگی کنیم، چه غذاهایی بخوریم و چه دارایی هایی داشته باشیم اما پول همه چیز نیست. با پول می توان خانه ای برای زندگی کردن خرید اما نمی توان خانواده ای برای زندگی با آن به دست آورد.

پول کیفیت زندگی را بهتر می کند اما نمی توان آن را با حمایت خانواده و دوستان، سلامت و حس شادی مقایسه کرد.

درست است که با این قوانین ساده پول زیادی به دست نمی آید اما عادت های مالی سالم گام بزرگی برای موفقیت مالی است. تنها چیزی که مانع از رسیدن شما به آرزوها و اهدافتان می شود نگرش شما نسبت به آن هاست.

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنید

منبع : wikimatn.ir

روش های ساده برای میلیونر شدنمک لارن سنا GTR نسخه ی جدید مفهومی این شرکت بریتانیایی می باشد و از آن در آستانه ی نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی شد.  همچنین عنوان سریع ترین خودروی تاریخ این کمپانی را یدک می کشد.

شرکت بریتانیایی مک‌لارن چندی پیش بود که سوپراسپرت مک‌لارن سنا (McLaren Senna) و عضو جدید سری آلتیمیت این برند را رونمایی کرد. در آستانه‌ی نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸، نسخه‌ی ویژه‌ی این سوپراسپرت با بدنه‌ی فیبرکربن معرفی شد. مک‌لارن حالا با کانسپت نسخه‌ی مخصوص پیست این مدل، موسوم به مک‌لارن سنا GTR، نهایت ترکیب عملکرد فنی و جادوی آیرودینامیک را به نمایش گذاشته است.

مایک فلویت مدیرعامل گروه خودروسازی مک‌لارن در مراسم رونمایی مک‌لارن سنا GTR نمایشگاه خودروی ژنو، تأیید کرد که فقط ۷۵ دستگاه از این هیولای مخصوص پیست ساخته خواهد شد. وی افزود:

عملکرد موفقیت‌آمیز مک‌لارن در پیست جزو میراژ این برند است که امروز بهترین مصداق این مورد را می‌توان مشاهده کرد. مک‌لارن سنا GTR در مقایسه با مدل استاندارد قدرت، چسبندگی و دانفروس (نیروی رو به پایین) بیشتری –تا ۱۰۰۰ کیلوگرم- دارد و زمان‌های سریع‌تری در پیست‌های مسابقه ثبت کرده است. مشتریان ۷۵ دستگاه مک‌لارن سنا GTR، فرصت تجربه‌ی نزدیک‌ترین حالت به رانندگی مسابقه‌ای را بدون شرکت رسمی در مسابقات اتومبیلرانی به دست خواهند آورد.

مشخصات دقیق فنی این نسخه هنوز اعلام نشده است ولی وزن کلی آن همان ۱۱۹۸ کیلوگرم مدل استاندارد خواهد بود. مک‌لارن سنا از پیشرانه‌ی ۸ سیلندر V شکل ۴ لیتری به همراه دو توربوشارژر با قدرت ۷۸۹ اسب بخار و گشتاور ۸۰۰ نیوتن‌متر استفاده می‌کند. بر اساس گفته‌ی تیم مهندسی مک‌لارن، نسخه‌ی GTR این مدل حداقل نزدیک به ۸۱۵ اسب بخار قدرت خواهد داشت. با این تفاسیر، احتمال وجود حالت‌های مختلف رانندگی با قدرت‌های مختلف پیشرانه وجود دارد که به این ترتیب، می‌توان انتظار حداکثر قدرت بیشتر از ۸۱۵ اسب بخار داشت.

با اینکه وزن مک‌لارن سنا GTR کمتر نشده، ولی سیستم تعلیق آن در مقایسه با مدل استاندارد تغییرات اساسی کرده است. بهینه‌سازی سیستم تعلیق در کنار تایرهای مسابقه‌ای پیرلی علاوه بر تضمین نیروی رو به پایین تا ۱۰۰۰ کیلوگرم، مک‌لارن سنا GTR را به سریع‌ترین محصول مک‌لارن در پیست که در کلاس خودروهای فرمول یک قرار نمی‌گیرد، تبدیل کرده است.

این سوپراسپرت خاص با تغییراتی چون افزایش عرض محورها، گلگیرهای آیرودینامیک عقب و جلو و رینگ‌های مخصوص مسابقه نمای غیرمعمول مدل استاندارد را جذاب‌تر نشان می‌دهد. GTR بخش مهمی از نیروی رو به پایین بی‌نظیر خود را مدیون اسپلیتر بزرگ جلو و اسپلیتر بزرگ عقب است. حتی طراحی درهای این مدل هم به‌منظور عملکرد آیرودینامیک بازطراحی و تا جای ممکن پنل‌ها به مرکز خودرو فشرده شده‌اند.

دن پری-ویلیامز، مدیر تیم طراحی مک لارن گفت: مک‌لارن سنا با تمرکز ساخت یک خودروی تمام عیار در جاده و پیست طراحی شد؛ به همین دلیل نسخه‌ی GTR در چشم‌انداز اولیه‌ی این مدل قرار می‌گیرد. مک‌لارن سنا GTR هنوز در مرحله‌ی یک مدل مفهومی است، اما نمایانگر هدف مشخص ما از ساخت این نسخه، یعنی یکی از جذاب‌ترین و پرقدرت‌ترین محصولات مک‌لارن خواهد بود.

اخیراً مدیران مک‌لارن تمرکز ویژه‌ای جهت ایجاد تجربه‌ی رانندگی پیست برای مشتریان خود کرده‌اند. برنامه‌ی مک‌لارن محض (Pure McLaren) به رانندگان اجازه می‌دهد که تنها با داشتن گواهینامه‌ی بین‌المللی سطح D جواز مسابقه با مدل ۵۷۰S GT4 مک‌لارن را کسب کنند. علاوه بر این، به‌منظور حمایت از رانندگی در پیست، ۱۰ نمایندگی رسمی مک‌لارن در کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی و آسیا و اقیانوسیه به‌طور ویژه به فروش خودروهای مخصوص مسابقه‌ مک‌لارن می‌پردازند.

۵۰۰ دستگاه از موجودی درنظر گرفته شده برای مک‌لارن سنا در مدت زمان کمی پیش فروش شد؛ به‌نظر نمی‌رسد فروش ۷۵ دستگاه نسخه‌ی GTR هر کدام به قیمت یک میلیون و ۴۰۰ هزار دلار با مشکل مواجه شود. پس از رونمایی از مدل نهایی مک‌لارن سنا GTR، خط تولید این مدل در سال ۲۰۱۹ آغاز به کار می‌کند.

منبع: زومیت

منبع : wikijavan.com

رونمایی از نسخه مفهومی مک لارن سنا GTRبر اساس جدیدترین گزارشی که توسط IDC منتشر شده است، نشان می دهد که شرکت اپل در سال گذشته ۱۷٫۷ میلیون اپل واچ راهی بازار کرده است تا عنوان پرفروش ترین ساعت هوشمند ۲۰۱۷ را برای خود کند.

بر اساس آخرین گزارش IDC، اپل واچ عنوان پرفروش‌ترین ساعت هوشمند بازار در سال ۲۰۱۷ را به خود اختصاص داده است. این تنها دستاورد اپل در سال ۲۰۱۷ نیست. آمار ارائه‌شده نشان از این دارد که این شرکت در سه‌ماهه‌ی چهارم سال نیز موفق شده است با عرضه‌ی ۸ میلیون دستگاه ساعت‌ هوشمند به بازار در مقایسه با ۵.۱ میلیون دستگاه عرضه‌شده در پاییز سال ۲۰۱۶، رشد خوبی تجربه کند. سهم اپل در بازار گجت‌های پوشیدنی طی سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۱۴.۴ درصد بود و پس از فیت‌بیت و شیائومی در جایگاه سوم قرار داشت؛ بااین‌حال افزایش فروش اپل واچ باعث رشد سهم بازار اپل و رسیدن به سهم ۲۱ درصدی در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۷ شده است.

در طول سال ۲۰۱۷، اپل موفق شده است نزدیک به ۱۷.۷ میلیون دستگاه اپل واچ راهی بازار کند که در مقایسه با ۱۱.۳ میلیون دستگاه سال ۲۰۱۶، رشد فزاینده‌ای را شاهد بوده است. سهم کلی اپل در بازار گجت‌های پوشیدنی از ۱۰.۸ درصد طی سال ۲۰۱۶، به بیش از ۱۵.۳ درصد در سال ۲۰۱۷ رسیده است.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد، تفاوت عملکرد محصولات اپل با سایر شرکت‌ها است که سهم بازار این شرکت را ارزشمندتر می‌کند. IDC تمام گجت‌های پوشیدنی نظیر دستبند هوشمند سلامتی و ساعت‌ هوشمند را در زمره‌ی محصولات این حوزه قرار می‌دهد و سهم شرکت‌ها را با احتساب این محصولات محاسبه می‌کند؛ حال‌آنکه سهم بازار اپل تنها با احتساب فروش ساعت‌ هوشمند این شرکت – که ارزان‌ترین نسخه‌ی آن‌ها ۲۴۹ دلار است – محاسبه می‌شود. اما این داستان برای سایر شرکت‌ها متفاوت است؛ برای مثال دستبند هوشمند ۲۸ دلاری می‌بند شیائومی ۲ نیز جزو محصولات این شرکت به‌حساب می‌آید. با توجه به فروش ۱۷.۷ میلیون دستگاه اپل واچ، از هر دو ساعت هوشمندی که در سال ۲۰۱۷ فروش رفته، یک دستگاه اپل واچ است.

با نگاهی به آمار منتشرشده می‌توان به‌روشنی دید که چرا شرکت‌هایی نظیر موتورولا از بازار گجت‌ هوشمند خداحافظی کرده‌اند. هرچند بازار گجت‌ پوشیدنی هرروز بیش از دیروز رشد می‌کند؛ اما باید این نکته را در نظر گرفت که این بازار در حال رشد وابسته به دستبند‌های هوشمند سلامتی ارزان‌قیمت است و تنها ساعت هوشمند موفق در این بازار، اپ واچ محسوب می‌شود. اپل واچ ساعت هوشمندی بسیار گران‌قیمت است و برای استفاده از آن باید گوشی آیفون داشت.

البته باید به این نکته اشاره کرد که فروش بالای اپل واچ به معنای موفقیت ساعت‌های هوشمند نیست و این افزایش فروش را تنها باید موفقیتی برای اپل واچ و کوپرتینویی‌ها خواند.

منبع: زومیت

منبع : wikijavan.com

در سال گذشته اپل ۱۷٫۷ میلیون اپل واچ عرضه کرده استبه گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، بسیاری کاربران که از اینترنت بخصوص وای‌ فای استفاده می‌کنند نگران هک شدن مودم بی‌سیمشان هستند و با توجه به اینکه در زندگی های امروزی کمتر کسی پیدا می‌شود از اینترنت استفاده نکند و روز به روز بر تعداد کاربران افزوده می‌شود، نگرانی ها نیز افزایش می‌یابد.

حتما شما هم در خانه خود برای اتصال به اینترنت از وای‌ فای استفاده می‌کنید و همیشه دلشوره این را دارید که وای‌ فای شما هک نشود؛ بنابراین تصمیم داریم در این گزارش به ذکر برخی نکات برای حفظ امنیت WiFi خانگی بپردازیم.

• توان خروجی دستگاه خود را به حداقل برسانید؛ این کار علاوه بر حفظ سلامتی افراد خانواده باعث می‌شود از دریافت سیگنال افراد غریبه خارج از محوطه خانه جلوگیری شود.

• برای دستگاه مودم بی‌سیم خود یک اسم غیرقابل حدس و طولانی انتخاب و SSID خود را مخفی کنید.

• از پروتکل امنیتی WPA 2 استفاده کنید و روش encryption آن را برروی AES بگذارید.

• از رمز عبور پیچیده و طولانی و دارای حروف کوچک و بزرگ و علائم خاص استفاده کنید و اگر مودم شما کاراکترهای space را قبول می‌‌کند در ابتدا و انتهای رمز عبور خود استفاده کنید.

• از سیستم MAC Filtering استفاده کنید تا جلوی نفوذ MAC addressهای غریبه گرفته شود.

• امکان WPS را غیرفعال کنید؛ این قابلیت بخصوص در اکثر مودمهای مورد استفاده در کشورمان فعال است.

• پروتکل SNMP را در مودم خود غیر فعال کنید.

• امکان پیکربندی از طریق WAN را در مودم خود غیر فعال کنید.

• آی‌پی آدرس پیش فرض مودم را تغییر دهید.

• آخرین نسخه Firmware را استفاده کنید.

• برای پیکربندی مودم خود از کابل استفاده کنید.

• امکان DHCP را در مودم خود غیر فعال کنید.

• امکان print server را در مودم خود غیرفعال کنید.

• رمز عبور Device Login خود را تغییر دهید.

• امکان پیکربندی از روی یک آی‌ پی خاص را روی دستگاه خود فعال کنید.

منبع : jamejamonline.ir

راهکارهایی برای حفظ امنیت وای‌ فای خانگیبه گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا ، هوآوی از افزوده شدن قابلیت جدیدی به گوشی‌های هوشمند این شرکت خبر داده است که با نام Prayer Time شناخته می‌شود و اوقات شرعی را به صورت خودکار به صاحب گوشی هوشمند اطلاع می‌دهد.

این قابلیت در رابط کاربری جدید هوآوی موسوم به EMUI 8.0 ارایه شده است و شرکت چینی از این طریق می‌کوشد به کمک گیرنده ماهواره‌ای جی‌پی‌اس اوقات شرعی را به کاربران اعلام کند و رضایت بیشتر مسلمانان را از این طریق کسب کند.

اگر سیستم اطلاع‌رسانی قابلیت جدید فعال شده باشد،‌ زنگ مخصوص گوشی هوشمند هوآوی پنج بار در طول شبانه‌روز به صدا درمی‌آید تا زمان اقامه نماز به اطلاع کاربر برسد.

برای این قابلیت همچنین اعلام زمان طلوع و غروب آفتاب هم در نظر گرفته شده است و البته کاربر می‌تواند به صورت دستی این پیام هشدار دهنده را فعال یا غیرفعال کند.

شرکت هوآوی همچنین به کمک گیرنده ماهواره‌ای جی‌پی‌سی گوشی هوشمند خود موقعیت جغرافیایی نزدیک‌ترین مسجد را هم به کاربر اطلاع می‌دهد و با توجه به مناسبت‌های اسلامی درج شده در تقویم الکترونیکی خود، پیام‌های تبریک یا تسلیت به کاربر می‌فرستد.

منبع : jamejamonline.ir

خدمات خاص گوشی ساز بزرگ چینی برای مسلمانانبه گزارش جام جم آنلاین از فارس، به تازگی تصاویری از این گوشی در سایت های اینترنتی منتشر شده که نشان می دهد یو ۱۲ دارای فناوری دوربین دوگانه نیز هست. دوربین های پشتی این گوشی به ترتیب ۱۲ و ۱۶ مگاپیکسلی هستند.

دوربین اصلی این گوشی به گونه ای طراحی شده که زوم کردن زیاد بر روی سوژه و تهیه تصاویر باکیفیت از چهره اشخاص را بدون از دست رفتن کیفیت ممکن می کند. البته هنوز جزئیات چندانی در این زمینه ارائه نشده است.

در این گوشی از دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی هم استفاده شده که برای بازکردن قفل گوشی با شناسایی چهره هم قابل استفاده است. پردازنده Snapdragon 845، نمایشگر ۶ اینچی QHD+، ۶ گیگابایت رم، ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی، باتری ۳۴۲۰ میلی آمپری و ضدآب بودن از جمله دیگر امکانات گوشی یادشده خواهد بود.

گوشی یو ۱۲ که احتمالا با شبکه های نسل پنجم تلفن همراه نیز سازگاری دارد در آوریل در دسترس علاقمندان قرار می گیرد. قیمت این گوشی هنوز مشخص نیست.

منبع : jamejamonline.ir

ویژگی های گوشی جدید اچ تی سی لو رفتبه گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، شبکه‌های مجازی دنیایی از فرصت و تهدید را در کنار خود تولید کرده‌اند، اما استفاده بسیار گسترده و البته ناآگاهانه از فضای مجازی و گوشی‌های هوشمند با توجه به تهدیدات جدی و بسیار زیادی که در این حوزه وجود دارد، این فضا را به مکانی مطلوب برای استفاده از آن به عنوان یک بستر مناسب جهت جاسوسی اطلاعات تبدیل کرده‌ است.

امروزه تلفن‌های همراه هوشمند، همگانی‌ترین ابزار رایانه‌ای و ارتباطی است، به نحوی که تقریبا همه افراد، لااقل یک گوشی تلفن همراه را با خود دارند.

گوشی‌های تلفنی همراه در سال های گذشته از یک گوشی صرف، به رایانه‌ای با امکانات فراوان ارتباطی در اندازه‌ای کوچک تبدیل شده‌اند. همین ویژگی‌های ممتاز و جالب توجه تلفن‌های همراه، آن را به هدفی تازه برای مجرمان سایبری تبدیل کرده است. رعایت نکات زیر، می‌تواند استفاده از تلفن همراه را برای شما، به تجربه ای سودمند و کم خطر تبدیل کند.

تمام امکانات امنیتی که برای رایانه‌ها ذکر می‌شود، تقریبا برای تلفن‌های همراه هم کاربرد دارد؛ بیشتر تلفن‌های همراه از سیستم‌های عامل مخصوص استفاده می‌کنند و تقریبا فرمت بیشتر فایل‌های رایانه‌ای را تشخیص می‌دهند بنابراین برخی ویروس‌ها و بدافزارها نیز در تلفن‌های همراه نفوذ می‌کنند.

دقت در انتقال فایل‌های رایانه‌ای و استفاده از آنتی ویروس‌های مخصوص موبایل برای در امان ماندن از آسیب‌ها و تهدیدها را جدی بگیرید.

گوشی‌های تلفن همراه مجهز به امکانات ارتباطی متنوعی مثل wifi، bluetooth hotspot و Mobile data و NFC هستند.

بر اساس اطلاعات سایت پلیس فتا، هنگامی که از این امکانات ارتباطی استفاده نمی‌کنید، آن‌ها را غیرفعال کنید. مجرمان قادرند تا با هک و نفوذ به گوشی شما، اختیار آن را در دست گرفته، ضمن برقراری تماس‌های تلفنی به حساب شما، اطلاعات و محتواهای درون گوشی شما را به سرقت ببرند.

اطلاعات محرمانه را روی گوشی نگه ندارید

اطلاعات محرمانه اعم از عکس، ویدئوی شخصی و خانوادگی خود را برروی گوشی خود نگهداری نکنید. هنگام خرابی گوشی تلفن همراه خود، حتی الامکان پس از تخلیه کامل اطلاعات و محتواهای موجود در آن، برای تعمیر به تعمیرکاران مجرب و قابل اعتماد مراجعه کنید.

احتمال گم شدن یا به سرقت رفتن تلفن های همراه، بیشتر از سایر ابزارهای رایانه‌ای است. از این رو، اطلاعات و محتواهای ذخیره شما در آن، در معرض خطر و آسیب‌های جدی ناشی از دسترسی سارق به آن‌ها قرار دارد.

همچنین تلفن‌های همراه دارای قابلیت‌هایی هستند که می‌توانند به عنوان ابزارهای جاسوسی مورد استفاده قرار بگیرند بنابراین در اماکن مهم و حساس، به توصیه‌های امنیتی مبنی بر عدم استفاده از تلفن‌های همراه توجه کنید.

به پیغام‌های دریافتی از طریق پیامک و ایمیل که به شیوه‌های مختلف مثل اعلام برنده شدن شما در مسابقات و قرعه کشی‌ها، امور خیریه و مواردی از این دست و اطلاعات کارت بانکی شما درخواست می‌کنند، اعتماد نکرده و به آن‌ها پاسخ ندهید.

علاوه بر این سعی کنید موقعیت‌یاب جهانی Gps را فقط در مکان‌هایی که به آن نیاز دارید روشن نگه دارید.

منبع : jamejamonline.ir

توصیه‌هایی برای هک نشدن محتویات تلفن همراهتصاویر جدید سری دیوی در عروسی یک ساعت قبل از مرگش

خبر درگذشت خانم «سری دیوی» برای بسیاری از عاشقان و طرفداران سینمای هند در هند و سراسر دنیا خبری شوکه کننده بود.

دولت محلی شهر دوبی اعلام کرده است که تحلیل و ارزیابی کالبد شکافی خانم سری دیوی تکمیل شده

و علت مرگ او نیز تایید گردیده است.

خانم دیوی برای اشتراک در محفل عروسی برادرزاده اش به امارات متحده عربی رفته بود.

در ادامه می توانید تصاویر سری دیوی را در کنار خانواده اش در شب مرگش در مراسم عروسی مشاهده نمایید:

سری دیوی و دخترش

تصاویر جدید سری دیوی در عروسی یک ساعت قبل از مرگش

سری دیوی در مراسم عروسی در کنار خانواده اش

تصاویر جدید سری دیوی در عروسی یک ساعت قبل از مرگش

تصاویر جدید سری دیوی در عروسی یک ساعت قبل از مرگشتصاویر همسر دوم هومن سیدی در جشنواره فیلم فجر

در حاشیه جشنواره فیلم فجر تصاویری از بیتا اصلانی همسر کارگردان و بایگر مشهور منتشر شده است که در ادامه خواهید دید.

عکس های بیتا اصلانی همسر هومن سیدی

بیتا اصلانی همسر هومن سیدی در جشنواره فیلم فجر حضور داشت

که در ادامه عکس های جدید وی را مشاهده می کنید.

هومن سیدی و همسرش دارای یک فرزند هستند.

تصاویر همسر دوم هومن سیدی در جشنواره فیلم فجر

بیتا اصلانی همسر دوم هومن سیدی

همسر دوم هومن سیدی بعد از ازاده صمدی ,بیتا اصلانی است

که به تازگی تصویر وی منتشر شده است و در جشنواره فیلم فجر حضور یافته است.

تصاویر همسر دوم هومن سیدی در جشنواره فیلم فجر

تصاویر همسر دوم هومن سیدی در جشنواره فیلم فجر